FOTOKOLLAAŽ - TÄISPUIDUST ALUSEGA, 12 FOTO NING PERSONAALSE KÄSITSI MAALINGUGA :)

 

MATERJAL - kasutame oma toodete valmistamiseks täispuitmaterjali. Looduslik, lapsesõbralik ja oma loomuse poolest juba soe ning mõnus.

 

PINNATÖÖTLUS - valge/tume. Puitpinnale anname tooni puidupeitsiga. Puidupeits on veepõhine viimistlusmaterjal, mis toob esile puitpinna kauni faktuuri. Puidupeitsiga töötleme pinna kas heledaks või tumedaks, selle alt aga jääb puidu kaunis muster mänglevalt kumama. Lõpliku viimistluse anname puidule vahaga. Puiduvaha annab pinnale loomuliku ning veelgi sügavama välimuse, imendub puitu ning moodustab vett ja mustust hülgava pinna. 

 


ISIKUPÄRA LOOMINE - Mänguasjade laeka puhul on Sinu koduse interjööri või lastetoa värvidega kokku sobitamiseks võimalik valida erinevate toonide ning piltide vahel. Soovime, et Sinu personaalne mänguasjade laegas tuleks isikupärane sobitumaks just Sinu koju.

 

 

Mänguasjade laekale teeb maalingud meie kunstnik Kertu. Igal kunstnikul on oma personaalne käekiri, mida kunstnik on välja töötanud pikki aastaid ning rohke harjutamisega. Seega on iga laegas justkui kunstniku originaalteos - ainulaadne ning isikupärane.


 

MAALING - Mänguasjade laeka esiküljele maalime Sinu lapse nime ning toreda tegelase meie joonistuskogust - laegas tuleb täiesti personaalne ning unikaalne. Saad valida, kas Sinu laps mängib kõige meelsamini lõbusa lepatriinu, aktiivse konna või targa öökulliga?

 

 

TRANSPORT - Lillid fotokollaaži puhul on tegemist personaalse eritellimusega. Seega oleksime väga rõõmsad, kui leiaksid mahti tootele ise järgi tulla.

 

Fotokollaaži mõõtmed on: laius 300mm,  kõrgus 800mm.

 

Muidugi saame mänguasjakasti saata Sinuni ka kulleriga.

Transpordiga seotud kulud katab Tellija.

Transpordivalik märkida ära tellimuse e-kirja vormile.

 

Kullerteenuse hinnakiri (Tellija aadressile):

Tallinn ja selle lähiümbrus 20eur

Harjumaa 30eur

Ülejäänud Eesti 35eur

Lillid - täispuidust mänguasjakast, mõõdud