MÄNGUASJAKAST - TÄISPUIDUST, PERSONAALSE KÄSITSI MAALINGUGA 

 

MATERJAL - kasutame oma toodete valmistamiseks täispuitmaterjali. Looduslik, lapsesõbralik ja oma loomuse poolest juba soe ning mõnus.

 

PINNATÖÖTLUS - naturaalne/valge/tume. Puitpinnale anname tooni puidupeitsiga. Puidupeits on veepõhine viimistlusmaterjal, mis toob esile puitpinna kauni faktuuri. Puidupeitsiga töötleme pinna kas heledaks või tumedaks, selle alt aga jääb puidu kaunis muster mänglevalt kumama. Naturaalset pinnatöötlust puidupeitsiga ei kaeta. Lõpliku viimistluse anname puidule vahaga. Puiduvaha annab pinnale loomuliku ning veelgi sügavama välimuse, imendub puitu ning moodustab vett ja mustust hülgava pinna. 

 


ISIKUPÄRA LOOMINE - Mänguasjakasti esiküljele maalime Sinu lapse nime või toreda lause (kuni 25 tähemärki, teksti saad täitsa ise välja mõelda või mõtleme koos) - mänguasjakast tuleb täiesti personaalne ning unikaalne. 

 

Mänguasjakasti puhul on Sinu koduse interjööri või lastetoa värvidega kokku sobitamiseks võimalik valida erinevate toonide vahel (põhivärvid). Soovime, et Sinu personaalne mänguasjakast tuleks isikupärane sobitumaks just Sinu koju.

 


TRANSPORT - Lillid mänguasjakasti puhul on tegemist personaalse eritellimusega. Seega oleksime väga rõõmsad, kui leiaksid mahti tootele ise järgi tulla.

 

Mänguasjakasti saad kätte valmiskujul ning selle mõõtmed on: laius 430mm, kõrgus 450mm ja sügavus 340mm.

 

Muidugi saame mänguasjakasti saata Sinule sobivasse pakiautomaati või kulleriga kodusele aadressile.

Transpordiga seotud kulud katab Tellija.

Transpordivalik märkida ära tellimuse e-kirja vormile.

 

Transpordi hinnakiri:

Pakiautomaat, Eesti (Itella SmartPOST) 6,49eur

Kullerteenus, Eesti (Tellija aadressile) 15eur

 

 

Lillid - täispuidust mänguasjakast, mõõdud