1. Üldtingimused

1..1 Lillid OÜ kodulehe (www.lillid.ee) kasutamine toimub vastavalt käesolevatele tingimustele.

1.2 Tellimis- ja müügitingimused kehtivad www.lillid.ee lehelt tellija (edaspidi Tellija) ja ettevõtte Lillid OÜ (registrikood 14279112, Väike-Männiku 5, 11216 Tallinn) vahel.

1.3 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerib ettevõttest Lillid OÜ tellitud toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS) ja Tarbjakaitseseadus.

1.4 Ostu sooritamise ning makse tegemisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega.

1.5 Kaupade juures olevad hinnad on eurodes ning neile ei lisandu käibemaks (KM). Ettevõte ei ole käibemaksukohustuslane.

1.6 Lillid OÜ jätab endale õiguse teha kodulehel www.lillid.ee kauba hindades korrektuure. Tellimuse hetkel kuvatud hind on Tellijale kehtiv antud tellimuse jooksul.

 

2. Tellimistingimused

2.1 Toodete tellimine toimub läbi e-kirja vormi. Tellimuse esitamise järel saadetakse Tellijale arve.

2.2 Valides kauba transpordiks kullerteenuse, saadetakse kaup tellimuses märgitud tarneaadressile. Lillid OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

2.3 Eritellimustoodete tellimus kinnitatakse peale ettemaksuarve (50% summast) tasumist. 

2.4 Eritellimustoodete tarneaeg on maksimaalselt 10 tööpäeva.

 

3. Müügitingimused

3.1 Tellija võib kauba puuduse ilmnemisel pöörduda pretensiooniga meie poole 2 aasta jooksul (VÕS). Selle perioodi jooksul ilmnenud tootmisdefektid kas parandatakse või kaup asendatakse.

3.2 Veebilehelt tellitud kaubale kehtib 14-päevane taganemisõigus (VÕS). Kui Tellijale mingil põhjusel veebilehelt tellitud kaup ei sobi, on Tellijal võimalus kaup 14 päeva jooksul tagastada. Tellijale tagastatakse sel juhul ostusumma. Kauba transpordiga seotud kulud ei kuulu tagastamisele.

3.3 Taganemisõigus 14 päeva algab kauba kättesaamisest. 

3.4 Ostusumma tagasimakse toimub 14 päeva jooksul peale taganemisavalduse saatmist. Tagasimakse tehakse vaid juhul, kui tellitud kaup on jõudnud ettevõtteni Lillid OÜ.

3.5 Taganemisavaldus tuleb esitada vastuskirjana tellimust kinnitavale e-kirjale (aadressil info@lillid.ee).

Taganemisavalduse sisuks märkida tagastatava kauba nimi, toote kättesaamise kuupäev ning tellija nimi ja aadress.

3.6 Eritellimustoodetele taganemisõigus ei laiene.

 

4. Privaatsus

4.1 Veebilehe omanikule usaldatud andmed on kaitstud ning neid ei jagata kolmandate osapooltega. Kolmandate osapooltega jagatakse vaid tellimuse transpordiga vajaminevaid andmeid.

4.2 Veebilehel www.lillid.ee kasutame küpsiseid. Küpsised on väikesed arvutifailid, mille eesmärgiks on parandada kasutajakogemust. Küpsiste eesmärgiks on analüüsida meie kodulehel liikumist ning tänu sellele parandada ja tõsta veebilehe kasutamismugavust.

 

 

 

 

 

 

 

HOOLDUS - oleme tõeliselt lummuses puidust! Ka kõige tavalisem Eestis kasvav puit pakub meeletut silmailu ja soojust . Puidu süü muster mängleb oma kergete toonivarjunditega nii huvitavalt, et tundub nagu selle juurde miskit lisada ei olekski vaja. Hindame puitu ja väärtustame puidu looduslikkust, pikaealisust ning ilu!

 

Naturaalne, looduslik puitmaterjal on aga elav ja hingav ning vajab hooldust, et säilitada kestvus ja värske välimus. Pikaealisuse ja nägususe tagab stabiilne keskkond ning regulaarne hooldamine.

 

Nagu meile endilegi, nii sobib ka täispuittoodetele stabiilne keskkond. Liigne niiskus ning suured temperatuuride kõikumised võivad põhjustada lõhede ja pragude tekkimist puidus. 

 

Mööblile sattunud vedelik tuleks eemaldada pehme lapiga, jälgides puidusüü suunda. Kleepuvad vedelikud puhastage seebivee ja svammiga ning kuivatage pehme lapiga. Võimalusel vältige liigset höörumist.

 

Täispuitmööbli kasutamisega võivad kaasneda teatud vajumised. Sellega kaasnevalt võivad mänguasjakasti juurde kuuluvad detailid (hinged, hüdraulilised klapphinged) vajada reguleerimist. Pingutus-, reguleerimistöid võib teostada iseseisvalt või kasutada spetsialisti abi.

 

Puitpinna värskuse ning kestvuse säilitamiseks tuleks seda kulumisjälgede ilmnemisel hooldada. Puitpinna hooldamine oleneb kasutatavast puitpinna viimistlusvahendist. Loe täpsemalt hooldusjuhendit valitud viimistlusvahendi kasutusjuhendist.